Портфоліо з навчальної теми "Вектори на площині"

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Назва навчальної теми

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

математика, інформатика, українська мова

Вік учнів, клас

15-16 років, 10 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект присвячений важливому поняттю сучасної математики функціональній залежності. Вивчення функцій, їх поведінки та побудова їх графіків є важливим розділом шкільного курсу математики, оскільки знання побудови графіків часто допомагає вирішувати складні завдання, а інколи є єдиним засобом їх вирішення. Вміння будувати графіки функцій викликає великий інтерес в учнів. В процесі роботи над проектом в учнів розвивається абстрактне мислення і просторова уява. З допомогою інформаційних технологій подати цей матеріал можна з особливою цікавістю. Комп’ютер допоможе зекономити дуже багато часу, адже побудова графіків вручну вимагає великих затрат часу,дозволяє досягнути максимальної точності кожної побудованої точки, зрозуміло показати перетворення кожної функцій. Крім того, учні можуть знайти багато приклад використання графіків функції з допомогою інтернету, що додатково зацікавить їх у вивченні даної теми. Ознайомлення із сайтом yotx допоможе учням у побудові графіків.

План вивчення теми (вставити файл)

Файл:План.pdf

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)